Polityka prywatności

Warunki korzystania z serwisu

Korzystając ze sklepu GASTROM akceptujesz zasady naszej Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeżeli nie zgadzasz się z warunkami, prosimy o niekorzystanie ze sklepu online firmy GASTROM.

Dane osobowe

W czasie korzystania ze sklepu GASTROM możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych, na potrzeby firmy GASTROM zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).

Zamawianie usług i produktów

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez GASTROM wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

Wszystkie podane przez Ciebie informacje pozostają bezpieczne w naszej bazie danych. Nie ma do niej dostępu nikt niepowołany, jest ona dobrze zabezpieczona.

Nigdy nie przekazujemy tych danych osobom trzecim, nigdy też nie wykorzystujemy ich do innych celów niż te bezpośrednio związane ze sklepem. Wszystkie podane przez siebie informacje możesz w każdej chwili zmienić lub usunąć.

W momencie składania zamówienia będziemy Cię prosić o podanie:

    * imienia i nazwiska oraz pełnego adresu
    * Twojego adresu e-mail
    * numeru telefonu
    * loginu i hasła
    * danych firmy do wystawienia rachunku

Wszystkie te dane będą wykorzystywane w celu potwierdzenia zamówienia, wysłania produktów oraz kontaktowania się w celu realizacji zamówienia.

Pozdrawiamy i Zapraszamy do Zakupów
GASTROM.pl

Powered By OpenCart © 2024 II Website Prussakowski